Вільний час

Взаємовідносини між чоловіком і жінкою

Модератори: trinity, J@NyK*

Вільний час

Повідомлення valeri_ta » Сер червня 23, 2010 12:16 pm

Як вважаєте, форумчани, хлопець і дівчина повинні увесь свій вільний час проводити разом? Чи все ж таки: у неї - своє хобі, у нього - свої інтереси??? Цікаво!
valeri_ta
Бувалий
Бувалий

Повідомлення: 84

Re: Вільний час

Повідомлення Varvara Serafym » Сер червня 23, 2010 12:29 pm

Вважаю, що парі корисно проводити деякий час окремо - і нехай це не буде зумовлено лише перебуванням їх на роботі, бо в такому випадку втрачається елемент свободи рішень. :)

Він іде на баскетбол - чудесно! Буде час на себе або на "патріндєть" з подругами
Я їду до батьків - ще краще! Матиме час на свої літачки і на ремонт колонок. 8)

Основне не робити з подібного часопроведення окремо трагедію зі сльозами, образами і помстами - типу сьогодні він пішов, а завтра я йому такому сякому покажу, що то означає в 11-й вечіора прийти!!! :evil:

Ну і ще важливий момент - коли увесь вільний час закохані проводять окремо - це вже інша справа, змушує задуматися про те, чи справді потрібні вони одному і чи наявність стосунків не фікція, якою прикривають кожен із них свої страхи чи інтереси.
Кошка мечтала о крыльях: ей хотелось попробовать летучих мышей...
Varvara Serafym
Легенда
Легенда

Повідомлення: 1124

Повідомлення valeri_ta » Сер червня 23, 2010 12:59 pm

мда... є правда в твоїх словах... :) але я, як причепа, хочу, щоб увесь вільний час він присвячував мені...
мабуть. я фанатик стосунків!
valeri_ta
Бувалий
Бувалий

Повідомлення Varvara Serafym » Сер червня 23, 2010 1:09 pm

А може ти не фанат стосунків а просто така собі фанатка, що панічно боїться втратити те що має?
Varvara Serafym
Легенда
Легенда

Повідомлення valeri_ta » Сер червня 23, 2010 2:52 pm

та напевно:))))
valeri_ta
Бувалий
Бувалий

Повідомлення Gloria » Сер червня 23, 2010 7:38 pm

А я за правильне процентне відношення у цьому питанні). До прикладу, міцні стосунки вимагають 50-75% свого вільного часу присвячувати своїй другій половинці. Звичайно, якщо % у партнерів не співпадають (а це виходить переважно у тому випадку, коли дівчина хоче більше, а у хлопця футбол, пиво і друзі), тоді й починаються непорозуміння.
Щодо мене, то я практично весь свій вільний час проводжу поруч із своїм меном, але це не тому, що я така садистка, що не випускаю хлопця із своїх лап, а тому , що йому це подобається:). Але не бачу нічого в тому страшного, щоб інколи втекти до подруг на каву, а в той мій хлопець теж непогано може собі відпочити за пляшкою пива :beer: Тому визначіть свої % і постарайтесь їх врегулювати. :wink:
Життя - це усмішка, навіть коли по щоках течуть сльози.
Gloria
Форумчанин
Форумчанин

Повідомлення: 160

Повідомлення valeri_ta » Чет червня 24, 2010 11:43 am

Gloria написав:А я за правильне процентне відношення у цьому питанні). До прикладу, міцні стосунки вимагають 50-75% свого вільного часу присвячувати своїй другій половинці. Звичайно, якщо % у партнерів не співпадають (а це виходить переважно у тому випадку, коли дівчина хоче більше, а у хлопця футбол, пиво і друзі), тоді й починаються непорозуміння.
Щодо мене, то я практично весь свій вільний час проводжу поруч із своїм меном, але це не тому, що я така садистка, що не випускаю хлопця із своїх лап, а тому , що йому це подобається:). Але не бачу нічого в тому страшного, щоб інколи втекти до подруг на каву, а в той мій хлопець теж непогано може собі відпочити за пляшкою пива :beer: Тому визначіть свої % і постарайтесь їх врегулювати. :wink:

о так! все правильно!
valeri_ta
Бувалий
Бувалий

Повідомлення RoMeL » П'ят червня 25, 2010 9:20 am

Підтримую Варвару... в чоловіків є така штука... що вних є необхідність побути деякий час на самоті... тобто віддалитися... і з цього не варто робити трагедії і дати йому спокій, не йти за ним, адже повернувшись з "своєї печерки" він вас буде любити ще більше :wink:
RoMeL
Administrator

Повідомлення: 768

Повідомлення Varvara Serafym » П'ят червня 25, 2010 10:07 am

...
бгг
хтось читав Джона Грея ))))) :P
Varvara Serafym
Легенда
Легенда

Повідомлення valeri_ta » П'ят червня 25, 2010 12:47 pm

RoMeL написав:Підтримую Варвару... в чоловіків є така штука... що вних є необхідність побути деякий час на самоті... тобто віддалитися... і з цього не варто робити трагедії і дати йому спокій, не йти за ним, адже повернувшись з "своєї печерки" він вас буде любити ще більше :wink:

та??? ще б це якось собі у голову вбити...
valeri_ta
Бувалий
Бувалий

Повідомлення Varvara Serafym » П'ят червня 25, 2010 6:30 pm

Валеріто, я думаю, що тобі варто просто почати. Пересилити себе раз, двічі. не кидатися за ним щоразу. Самій запропонувати щоб він кудись пішов з друзями, піти у той час з подругами кудись, а не чекати в хаті і їсти себе не найкращими думками.
а потім хай забере тебе машиною від подруг і ви разом придете додому.

Якось так. Це не ідеальний варіант... а один з можливих.

але ж ти не хочеш.
Varvara Serafym
Легенда
Легенда

Повідомлення trinity » Вів червня 29, 2010 2:28 pm

valeri_ta написав:але я, як причепа, хочу, щоб увесь вільний час він присвячував мені...
мабуть. я фанатик стосунків!

Дорога Валері, я тобі щиро раджу не вбивати собі це в голову. Причому стараюся і пишу тут не просто аби буковки на клавіатурі понатискати, а реально хочу зробити профілактику сімейної проблеми.

Справді, психологами доведено, що певний відсоток часу треба проводити окремо від своєї половинки.
Навіть нехай там любов і голуби, цвіте і пахне так, що аж кохання тече і ллється з усіх дірок (не буду уточняти, яких саме), але все ж таки треба змиритися з тим, що 100% перебування разом дещо псує відносини, бо насилує мозок, гнітить душу і втомлює тіло.

Повірте мені, як одруженому чоловіку (на даний момент 3 роки стажу і ще до того 2 роки "конфетно-букетного периода"), що краще все таки дозволити своїм коханим присвятити певний час тим речам/людям, з якими він/вона хоче бути. Нехай це буде довільне заняття (люди вище вже давали приклади), аби воно не шкодило вам і вашій половинці, ну і плюс було в рамках розумного. Якщо у вас справжня любов (у що я охоче вірю), то цей відсоток часу буде зовсім невеличким, можна сказати, мізерним вкрай (припустимо 5-10% вашого вільного часу), але надзвичайно продуктивним і так би мовити лікувальним для душі. Певною мірою і для тіла...

Чому так? :)
Для душі - бо поки побудеш окремо від своєї половинки (наприклад, десь на зустрічі з друзяками/подругами), то прокинеться (особливо під час поїздки додому) у душі щось таке зворушливе, гаряче, яке тягне до. Особливо воно активізується під час споглядання на солодкі парочки в рожевих окулярах п'янкого кохання, які ані грами не турбуються, що когось (хіба стареньких людей з ідеологією моралі середини 20-століття) може хвилювати виставляння їх почуттів напоказ і цілуються взасос аж вакуумний насос заздрить...
Для тіла - тут все банально: надивився(лася) на вищезазначені парочки, подумала про різні нереалізовані фантазії, скучив(ла) за сексом, до всього цього додалося ОТЕ відчуття з попереднього пункту, приїхав(ла) додому і ПОЧАЛОСЯ!!!... Чим не користь? :)

Сам помічав, все виключно з власного досвіду... Бажаю вам шаленого кохання!
trinity
Привид Форуму
Привид Форуму

Повідомлення: 363

Хоч я і не Валеріта...

Повідомлення Varvara Serafym » Вів червня 29, 2010 4:47 pm

Трініті, такий життєстверджуючий і оптимістичний текст, що я негайно вирішила їхати з друзями в Карпати. А моя кохана половина дуже з того втішилася, оскільки, цитую: "Нарешті я зможу норально виспатися" :lol: :lol: :lol:
Varvara Serafym
Легенда
Легенда

Повідомлення trinity » Вів червня 29, 2010 4:59 pm

І ти вирішила ДУЖЕ правильно! :Yahoo!:
Це супер рішення :Bravo:

Сам би зараз махнув, але ж... :cry: .... робота... :bad: ... обов'язки... %) ще якась фігня... :crazy:
trinity
Привид Форуму
Привид Форуму

Повідомлення: 363

Повідомлення Gloria » Вів червня 29, 2010 5:59 pm

О так, другим половинкам вкрай необхідний час для себе. От я, як хвайна і чемна дівчина, уже другий день відпускаю свого коханого на футбол, нехай краще з друзями футболіє, ніж мені на вухо буде кричати :)
Життя - це усмішка, навіть коли по щоках течуть сльози.
Gloria
Форумчанин
Форумчанин

Повідомлення: 160

Далі

Повернутись до Він і Вона

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість